Strzelanie kości u 19-latki

Mam 19 lat 160 cm 49 kg. ćwiczę 4/5 razy w tygodniu z ciężarem własnego ciała. Nie jem słodyczy, białego pieczywa, chipsów i innych tego typu rzeczy. Od jakiegoś czasu zauważyłam że moje kości zaczęły "strzelać". Nie wiem co jest tego przyczyną wcześniej zdarzało sie to sporadycznie teraz występuje znacznie częściej. Jaka może być przyczyna tej dolegliwości? Co zrobic żeby tego uniknąć bądź przywrócić do normy?

Witaj,
przyczyn może być wiele. Trudno określić to na odległość. Najlepiej będzie jeżeli zgłosisz się do swojego lekarza pierwszego kontaktu, on prawdopodobnie skieruje Cię do ortopedy lub chirurga (jeżeli jest podejrzenie urazu), który po dokładnym wywiadzie postawi rzetelną diagnozę.

Pozdrawiam,
Monika Biziel
biziel.dobrydietetyk.pl