Stwierdzono obniżoną amplitudę odpowiedzi M dla nerwu pachowego i nerwu promieniowego

Witam,proszę o interpretację EMG.W badaniu uzyskano ubytek puli czynnych aksonów we włóknach ruchowych nerwu pośrodkowego prawego. Ponadto, wykazano obniżenie ampl. odpowiedzi M z nerwu łokciowego prawego przy stymulacji w punkcie Erba. Stwierdzono obniżoną amplitudę odpowiedzi M dla nerwu pachowego i nerwu promieniowego (do m. trójgłowego) po stronie prawej oraz zwolnioną szybkość przewodzenia czuciowego dla nerwu pośrodkowego prawego. Parametry fali F z nerwu pośr.nieprawidłowe

Konieczna pełna konsultacja, analiza wykonanych badań
Badanie EMG wskazuje na uszkodzenie badanych nerwów prawej kończyny górnej
Proszę wrócić do Neurologa, który badał Pana zlecił badanie EMG
Pozdrawiam