Stwierdzony skurcz oskrzeli u trzymiesięcznego synka

mój trzy miesięczny syn drugi raz ma stwierdzony skurcz oskrzeli szósty dzień dostaje antybiotyk hiconcil i bierze wziewy z berodualu i mucosolwanu rano i nadal zalewa go flegma jak mu jeszcze mogę pomóc

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie, jednak możłiwe, że konieczne jest również dodanie wziewnego sterydu oraz doraźne stosowanie salbutamolu w okresach zaostrzenia. Ponadto należy rozważyć hospitalizację i włązcenie odsysania wydzieliny z dróg oddechowych. Sugeruję kontakt z pediatrą.