Suchość w ustach u 25-letniej osoby

Witam, mam 25 lat i od pewnego czasu odczuwam straszna suchosc w buzi i przelyku, czasem piecze i pali. bylem u lekarza i przepisal mi metospasmyl ale nie czuje zadnej poprawy. nie chce placic za nastepna wizyte 100 zlotych. problemy z zdoladkiem mam od dawna a w ostatnim czasie bralem bardzo duzo antybiotykow (problemy z zebami). czy mam kupic sobie polprazol i sam sie wyleczyc(chociaz bralem go i nie czulem poprawy)

Problemy z zołądkiem od dawna i Pan chce sam sie leczyć? Leki maja wiele działań ubocznych i serwowanie je sobie samemu bez badań i konsultacji jest jedną z dróg do szybkiego zejścia z tego świata.