Suchy zębodół po chirurgicznym usunięciu ósemki

Czy po wyrwaniu chirurgicznie ósemki może pojawić się suchy zebodol ? W czwartek miałam usunięta górną osemke ,mam założone szwy rozpuszczalne ,mam szczekoscisk ,nieprzyjemny zapach z ust i straszny ból promieniujacy aż do ucha.Biorę antybiotyk który lekarz mi przepisał.Czy to możliwe że mógł mi się zrobić suchy zebodol ? Dodam ,że już wcześniej przed zabiegiem miałam stan zapalny .

Dzień dobry,
oczywiście także po usunięciu ósemki może się zrobić sucht zębodół. Jeżeli ma Pani poważne problemy z gojeniem się rany poekstrakcyjnej, warto udac się do lekarza.