Suplementy diety na wzrost wagi

Witam mam 25 lat i ważę zaledwie 58 kg prubowalem róznych sposobów ale nie mogę przybrać na wadze czy są jakies suplementy na wzrost wagi?

Warto byłoby sprawdzić czy zbyt niska masa ciała nie jest spowodowana jakimiś problemami zdrowotnymi - należy przede wszystkim sprawdzić poziom hormonów tarczycy (TSH, FT3, FT4). Może Pan cierpieć na ukryte nietolerancje pokarmowe, dlatego zalecałabym zrobienie testów na alergie pokarmowe i tolerancje glutenu (oznaczenie przeciwciał z krwi). Oczywiście przyczyn może być więcej. Nie wiem niestety jakich metod Pan próbował, ale jeśli wykluczone zostaną ewentualne przyczyny zdrowotne warto udać sie do dietetyka, który indywidualnie dobierze odpowiedni plan żywieniowy. Należy pamiętać o tym, że dużo łatwiej schudnąć niż przytyć, ale nie znaczy to, ze jest to niemożliwe