Suplementy diety wspomagające odchudzanie

Witam mam 27 lat i chciała bym schudnąć, zaczęłam dietę, lekki ćwiczenia.chciala bym się wesprzeć chociaż na początku jakimiś tabletkami wspomagającym odchudzanie,czy C.l.a z zieloną herbatą wspomogą mnie czy jakieś inne tabletki mi pomogą mam 175 i ważę 100kg? Wspomne ze mam insulinooporność i pcos.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

do diety i ćwiczeń mozna dodawać suplementy na odchudzanie - jednak podstawą jest prawidłowo dobrana dieta oraz wysiłek fizyczny.

Pozdrawiam