Suplementy diety przy redukcji tkanki tłuszczowej

Witam , jestem obecnie na redukcji tkanki tłuszczowej , mam 31 lat i muszę stracić aż 20kg. Mam ustawioną dietę oraz ćwiczenia typu kardio. Znajomy który także redukował tkankę tłuszczową polecił mi by wspomóc się suplementem diety z olimpu który w skladzie ma CLA Z zieloną herbatą i l-karnityną ,czy będzie to dobry wybór? Czy CLA nie szkodzi zdrowiu? Czy nie będzię z tym skutków ubocznych?

Witam serdecznie,

nie ma potrzeby stosowania tego typu suplementów, aczkolwiek jeżeli już to mozna CLA z zieloną herbatą. Karnityna jest dostarczana z dietą, nie ma potrzeby jej suplementacji, tym bardziej, ze suplementy zawierają sporo dodatkowych substancji konserwujących, wypełniających, przeciwzbrylających itp.

pozdrawiam
Agnieszka Pierwoła