Zabieg proshock ice w redukcji tkanki tłuszczowej

proszę o opinię na temat zabiegu proshock ice - czy jest skuteczny w redukcji tkanki tłuszczowej i jak długo efekt będzie sie utrzymywał. Na ten temat w internecie są opinie że tłuszcz zniknie na stałe. Ale chce poznać prawdziwą opinię eksperta , dziękuję

Skuteczność zabiegu zależy od odpowiedniego zakwalifikowania pacjenta, dlatego o "sensie" jego wykonania decyduje lekarz, po zbadaniu pacjenta. Należy jednak pamiętać, że zniszczenie części komórek tłuszczowych nie ma wpływu na pozostałe. Te zaś mogą powiększać swoją objętość. Co oznacza, że bez odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego efekt niestety nie utrzyma się. Pozdrawiam

Jest to metoda pozwalająca na likwidację komórek tłuszczowych podskórnej tkanki tłuszczowej. Nie należy wierzyć, że zlikwiduje zupełnie tkankę tłuszczową, co byłoby niekorzystne, ale potrafi zmniejszyć jej grubość. Ponieważ ideą tej metody jest śmierć komórek tłuszczowych, to nowe nie powstaną. Zawsze jednak przy złej diecie mogą powiększać się pozostałe komórki.