Swędzące kropki na pośladkach a stosowanie Atywia

Od środy zażywam (Atywia). I dziś zauważyłam małe kropki na pośladkach i strasznie swedza i pewnie to skutek uboczny, ale mogłam też złapać od koleżanki, która też miała takie kropki, ale na nogach a ja znowu mam na pośladkach. A można smarować kremem Sudocrem. I jeszcze jedno pytanie czy( Atywia) mogę po pić wodą mineralna niegazowana i czy można brać tabletkę w czasie jedzenia, bo niedoczytałam się na ulotce. A to prawda, że antykoncepcja osłabia system odporność organizmu na bakterie.

Aleksander Ropielewski

Nie mogę się odnieść do kropek na pośladkach bez możliwości ich zobaczenia, dlatego sugeruję wizytę u dermatologa. Leki powinno się popijać wodą niegazowaną, chyba, że na ulotce informacyjnej jest napisane inaczej. Może Pani przyjmować Atywię podczas jedzenia. Nie znane mi są doniesienia odnośnie wpływu antykoncepcji na system odpornościowy organizmu.