Swędzące krosty na nogach

dzień dobry od około 2 miesięcy na nogach i parę w miejscu intymnym gdzie się depiluje pojawiły się krosty ,które nie zawsze ,ale raz na jakiś czas swędzą strasznie kiedy się drapie lub golę te krosty krwią i tak w kółko...co to może być ? jak z tym walczyć ?

Dzień dobry,

Konieczna jest wizyta u dermatologa. Być może jest to reakcja na skutek podrażnienia skóry po depilacji, natomiast musi to ocenić lekarz podczas konsultacji. Zachęcam na przyszłość do laserowego usuwania owłosienia laserem diodowym. Po serii zabiegów jesteśmy w stanie usunąć trwale ponad 90% włosków. Metoda świetnie sprawdza się przy problemie z wrastającymi włoskami i podrażnieniami po tradycyjnym goleniu.

Pozdrawiam serdecznie.