Swędzenie kącików oczu i zaczerwienienie powiek

witam 2 miesiace temu corka wyjechale do Anglii pracuje w sklepie spozywczym Zaraz przed wyjazdem zaczelo ja swedziec w kacikach powiek 2 dni po tym jak juz tam byla powieki zrobily sie cale czerwone skorka zaczela sie luszczyc i swedziec Smarowala to jakimis masciami przepisanymi przez lekarza ale juz teraz przeszlo jej oczekiwania Na oczach jej troche przeszlo ale pokazaly sie plamy na twarzy ktore ja szczypia i swedza Mam prosbe co to moze byc ?

Aleksander Ropielewski

Bardzo mi przykro, ale bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dermatologiem/