Swędzenie łydek, ramion, dekoltu

Dzień dobry. Mam 19 lat. od dwóch dni strasznie swędzi mnie skóra na łydkach, ramionach i dekolcie. W miejscach swędzenia mam małe, białe bąbelki tak jakby od ugryzienia komara. Czy jest jakiś domowy sposób na pozbycie się swędzenia ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane reakcją alergiczną. Wskazana jest wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.