Swędzenie odbytu bez krwawienia u 23-letniej osoby

Mam 23 lata. Miesiąc temu podczas wypróżniania zacząłem czuć swędzenie odbytu ale bez krwawienia. Zacząłem stosować maść na hemoroidy, która jak później się okazało była trochę przeterminowana . Swędzenie ustało, ale od tego momentu mam problemy z wypróżnianiem tzn. nie mam uczucia że się w pełni załatwiłem. Stolec wolno przechodzi przez odbyt, nawet gdy mocno pre i jest go mniej niż dawniej. Czuje jakby coś blisko odbytu blokowało. Czytałem że to mogą być objawy raka. Proszę o pomoc.

Więcej informacji znajdzie Pan na nasze stronie www.melitamedical.pl