Swędzenie odbytu, upławy i zmiany skórne w okolicy sromu u 23-latki

Witam.Mój problem pojawił się w ciągu dwóch dni. Na początku pojawiło się swędzenie okolic odbytu i lejące się upławy.Następnego dnia zauważyłam dużą krostkę koło sromu a do wieczora był ich wysyp. Pęcherzyki są bardzo bolące i piekące. Gdy pękają tworzą się otwarte rany.Byłam u ginekologa, pobrałam wymaz a lekarz przepisał lekarstwa ogólne na 'wszystko' ponieważ nie stwierdził co mi dolega. Zaznaczam, że nigdy nie miałam opryszczki, mam stałego partnera

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane infekcją. Proszę zastosować terapię zalecona przez lekarza. W przypadku braku efektów konieczna będzie wizyta kontrolna.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do proktologa. Prawdopodobnie jest to objaw infekcji wirsowej, choć nie można wykluczyć także innego tła.