Swędzenie skóry w okolicach pach i na piersi

Witam serdecznie, korzystam z pomocy online, darmowej, ponieważ jestem nieubezpieczony, bezrobotny. Mój problem to swędzenie skóry w okolicach pach i na piersi. Trwa to od kilku tygodni. Wyeliminowałem z diety wszystkie produkty mleczne, ponieważ po nich swąd się nasilał. Dwa tygodnie temu przeziębiłem się i nadal mam objawy przeziębienia i zapalonych zatok. Brałem Biseptol trzy dni, od sześciu dni biorę Zyrtec i witaminy C i multi. Proszę o sugestię ewentualnej zmiany diety lub leczenia.

Magdalena StusiĹska

Witaj,
zmiany te, zwłaszcza jeśli bierzesz często antybiotyki mogą być zmianami grzybiczymi, w takim wypadku pomóc mogą tylko maści lub leki przeciwgrzybicze.