Szansa na wyleczenie 28-latki z HCV

WITAM ,moja corka ma HCV ST -1 ALE WYMAZ TT ,ma dobre próby wątrobowe ,ok 130 tys wirusa , obecnie dostała 1dawke leku jaką ma szanse na wyleczenie .Ma 28 l i w wieku 5 dni ,8mies, 8l miała powazne operacje ,w tym okresie musiala sie zarazic Mówią ze T T jest najgorsze do leczenia czy to prawda jaką ma szanse ???? dziekuje za ODP ZANIEPOKOJONA URSZULA

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy genotypie 1 i skojarzonym leczeniu skuteczność wynosi 50 %. U 97% nie występują nawroty.

Pozdrawiam.