Szarpnięcia w mięśniach

Witam. Od około pół roku pojawił się u mnie problem z tikami (zrywami) mięśni. Występują one cały czas. Przez dzień bardzo delikatne i rzadkie szarpnięcia np. w palcu, nodze itp., w nocy przybierają na sile i ciągle wybudzają ze snu. Stają się bardzo agresywne po wysiłku fizycznym i obejmują również drogi oddechowe. Morfologia ogólna bez zarzutu. Wszystko w normach:biochemia-mg,aminotransfereza alaninowa, kreatyna,żelazo,glukoza itd.,jonogram, hormon tsh...wszystko ok. Proszę o pomoc!!

Przyczyn może być kilka. Proszę udać się na konsultację neurologiczną. Specjalista musi dokładnie znać obraz nieprawidłowych ruchów ( tików), zbada Panią i na tej podstawie ustali dalsze postępowanie - diagnostykę.