Szczelina odbytu i czas leczenia

Witam, dwa tygodnie temu lekarz stwierdził u mnie szczelinę odbytu pobiegłam do niego z powodu krwi na papierze po wypróżnieniu dostałam Nitrocard 2x dziennie i venoruton i zalecenie odpowiedniej diety .Krew z papieru zniknęła ,ale dzisiaj po oddaniu twardszego stolca zauważyłam na nim śluz z domieszką krwi. Czy to może być jeszcze przyczyna niedoleczonej szczeliny ?. Lekarz nie zlecił kontroli po leczeniu powiedział tylko że się zagoi a ile czasu trwa leczenie tymi lekami .

Piotr Pilarski

Jeśli pojawił się śluz i krew w stolcu sugeruję wizytę u lekarza. Możliwe, że jeszcze szczelina nie do końca się zagoiła a twardy stolec podrażnił to miejsce.

Pozdrawiam.