Szerokie echo śluzówki a test bhcg

Witm robilam test na obecnosc bhcg we krwi pierwszy wynik to 530 po 48 godzinach powtorzylam i jej przyrost to 1230 bardzo prosze o odpowiedz czy ten przyrost jest prawidlowy chcialam dodac ze przed dzien wykonania pierwszego pomiaru mialam wizyte u ginekologa i tam pani doktor nie widziala pwcherZYKA CIAZOWEGO TYLKO szerokie echo sluzowki bardzo prosze o odpowiedz dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik wskazuje, że jest Pani w bardzo wczesnej ciąży. Dlatego w badaniu USG pęcherzyk ciążowy był niewidoczny.