Szew nad pachwiną po laparoskopii

Witam, dwa tygodnie temu miałam laparoskopię po której założono mi 1 szew u dołu brzucha nad pachwina lewą. Po 10 dniach zdjęto mi szew i pozostał strupek. Dziś w nocy strupek mi odpadł i zobaczyłam ze jest mała dziurka (nie wiem czy szycie nie rozeszło się ze względu że chodzę a jest to blisko pachwiny) jakby trochę zaropiała ale nic się nie sączy. Pani z apteki poradziła żeby nic nie robić że się zagoi, boje się że dziurka pozostanie, czy można coś zrobić, dziękuję za odpowiedz.

Witam. Te ranki goją się bezproblemowo. Jak każdą ranę trzeba ją opatrywać: po odkażeniu octeniseptem pokryć opatrunkiem - najlepiej maściowym przykładowo alantan