Sztywność karku, bóle głowy, złe samopoczucie i niska temperatura ciała a stosowanie sterydów

Witam.Od prawie roku biorę sterydy,lekarka przypisała mi je zebym przytyła bo ważyłam 44 kilo teraz waze 48 .Ostnio bardzo zle sie czuje, czuje sztywnośc karku,bole głowy,złe samopoczucie,czuje sie jak by mi sie krew gotowała a jak badam temperature to mam 35 stopni,bardzo sie pocę w nocy.Jestem bardzo osłabiona.Dodam ze w sierpniu dentystka doprowadziła mnie do zakażenia krwi i kosci przy uzebieniu przez leczenie zeba kanałowo potem kazała mi brac antybiotyk na takie zakazenie.Prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Radzę z powyższymi objawami koniecznie udać się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam