Szybki wytrysk a zaangażowanie w związek

moj partner ma bardzo szybki wytrysk .To daje mi do myslenia ze skoro tak szybko sie podnieca to nie wazne z kim i gdzie dlatego zastanawiam sie czy Ja jestem dla Niego wazna jako osoba czy tylko jako przedmiot do seksu i dla Niego nie ma znaczenia z kim to zrobi bo zawsze bedzie mial orgazm

Pani wnioski nie są uprawnione.
Myślę, że to jest Pani problem, brak pewności siebie.
Pozdrawiam i życzę więcej zaufania do siebie i Partnera. Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Wytrysk przedwczesny jest chorobą, diagnozowaną przez lekarzy i leczoną farmakologicznie. Rzadko wynika z braku dobrej woli, niestaranności partnera czy jego niedostatecznego zaangażowania w związek. Najczęściej mężczyzna chciałby mieć większą kontrolę nad momentem wytrysku i kochać się dłużej. To, czy jest Pani dla niego ważna i czy nie traktuje Pani wyłącznie jako "obiekt seksualny" może Pani obserwować na co dzień, w Waszych rozmowach, sposobach wspólnego spędzania wolnego czasu, wspierania się w codziennych problemach, planach na przyszłość itp.

Pozdrawiam!