Jak zaangażować się w związek?

Mam chłopaka którego znam dopiero ponad miesiąc. Po moze 5 randce stwierdził ze mnie kocha i ciągle mi to powtarza. Jest dla mnie bardzo dobry, to wspaniały człowiek, jednak mimo tego ze próbowałam, nic do niego nie czuje. Nie wiem co robić, zawsze bardzo ciężko było mi się zaangażować ze względu na to co przezyłam w dzieciństwie. Ale czuję ze to nie ma sensu, nic nie czuje kiedy mie przytula, całuje. Nie chce go zranić, jest na to zbyt dobrym człowiekiem. Ale nie mam pojęcia co zrobić.

Jeżeli ma Pani trudne doświadczenia w relacji z bliskim, warto przepracować temat na terapii - bez tego może być rzeczywiście ciężko przeżywać prawdziwą, nie-zagrażającą bliskość z partnerem (tym czy jakimkolwiek innym).

http://www.krakowpsycholog.com.pl/