Szybkie przybranie na wadze i nudności po jedzeniu

Witam.Pisze z zapyraniem gdyż nikt nie wie co może mi dolegac.wyniki morfologii mam w normie tarczyce również poziom kortyzolu także. NIE mam juz pojęcia co jeszcze moglabym.zbadac. Problem z ktorym sie borykam to przebranie prswie 20 kg w przeciagu 4'miesięcy po mimo iz mam duzo.ruchu i prswie noe jem.bo cokolwiek bym nie zjadła od razu odczowam jakbym miala zaraz zwymuotowac.Mecze sie po przejsciu kilku metrow mam momenty jakbym lapala powietrze jak ryba i eokucza mi ciśnienie przewaznie 90/60

Potrzebuje Pani porządnego lekarza, który zaangażuje się na tyle, aby zdiagnozować przyczynę problemów. W sytuacji, kiedy ktoś tyje, a prawie nic nie je, to problem metaboliczny. Może się też okazać, że to prawie nic jest bardzo subiektywne. Mimo wszystko szukałabym przyczyn w tarczycy. Pozdrawiam