Tabletka przyjęta w 8 dniu po 7-dniowej przerwie

Witam, mam 25 lat od 5 lat przyjmuję regularnie i o stałej porze tabletki antykoncepcyjne H***. 11.08 rozpoczęła mi się 7-dniowa przerwa pierwszą tabletkę po niej powinnam przyjąć 18.08 o godz.12 jednak zrobiłam to 19.08 o 12 razem z normalną tabletkę. Teraz nie będę widzieć się przez miesiąc z partnerem. Jednak martwię się, bo 8.08 kochałam się z nim (najpierw gra wstępna była bez prezerwatyw, lecz potem przed wytryskiem już z prezerwatywą) czy jest możliwość ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Jeżeli do stosunku doszło w 3 tygodniu stosowania tabletek, 2 dni przed 7 dniową przerwą i tabletki  w tym cyklu były przyjmowane zgodnie z zasadami to ochrona antykoncepcyjna w tym czasie była pełna.

Pozdrawiam!