Tarczyca nieznacznie powiększona o gładkich obrysach

Paulina Witam, proszę o interpretację Usg: tarczyca nieznacznie powiększona o gładkich obrysach. W obu płatach i cieśni liczne zmiany guzkowe o obniżonej echogennosci. Największą w prawym 11x6 mm w lewym 9x6. Echogennosci miązszu w normie. Płat prawy 52x21x20 lewy 49x22x20 cieśń 5 mm. Dodam jeszcze ze wg lekarza brak szmeru w tarczycy i brak objawów ocznych. Tsh 0.005 FT4 62.8 FT3 28.83. Pierwsze objawy nagle podczas pobytu nad morzem.Czy to wygląda na Gravesa Basedowa czy guzki nadczynne?

Nie podała Pani jednostek w jakich wykonano badania laboratoryjne ani zakresu norm (każde laboratorium może mieć inne). Mimo tego zauważalne jest znaczne obniżenie poziomu TSH co sugeruje nadczynne tło guzków tarczycy (wole guzowate nadczynne). Z wynikami radzę pilnie skonsultować się z endokrynologiem prowadzącym.