Temperatura w pochwie 37,2, ciągnący śluz, ból piersi i wrażliwe sutki a objawy wczesnej ciąży

Witam od paru dni mam temperaturę w pochwie 37,2 śluz biały ciągnacy bolą mnie piersi i mam wraliwe sutki. czy to moze byc objaw czesnej ciazy roblam test dzisiaj i wyszedł negatywnie

witam,
nie napisała Pani czy doszło do stosunku w dni płodne, nie napisała Pani również ile dni minęło od stosunku kiedy wykonała Pani test.
Nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie, poza tym że teoretycznie powyższe objawy mogą być oznaką ciąży ale nie muszą.

pozdrawiam