Pomiar temp. w pochwie a ryzyko ciąży

Witam, od planowanej miesiączki minęły dwa tygodnie, zrobiłam test ciążowy domowy wyszedł negatywnie, nie mam stresującej pracy, jednak współżyłam z moim chłopakiem, temperatura jaką mierzyłam wyniosła 37,2 stopnie( w pochwie ) i nadal się utrzymuje. Proszę o poradę.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest w tej sytuacji kontakt z ginekologiem oraz ocena poziomu beta-hCG we krwi.