Zapytaj lekarza

7 3 2 , 7 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Terapia Axotretem a wypadanie włosów

Po zakończonej terapii Axotretem pojawił się u mnie problem z wypadaniem włosów. Czy po ustąpieniu włosy odrosną? (pod względem gęstości wrócą do stanu przedkuracyjnego?)
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Objawy łysienia plackowatego

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Istnieje szansa na powrót włosów do formy sprzed kuracji. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy