Torbiel prosta w śledzionie w wyniku USG brzucha

Witam, mam taki problem wczoraj zrobiłam sobie usg brzucha ponieważ od miesiąca bardzo mnie boli, w badaniu usg stwierdzono w dolnym biegunie śledziony torbiel prostą 11 mm, co mam z tym zrobić bardzo proszę o radę.

Ta torbiel nie wymaga żadnego szczególnego postępowania, ani też nie daje żadnych dolegliwości. Jeśli jej obecność jest dla Pani niepokojąca, powinna Pani sprawdzać obecność i wielkość tej torbieli w badaniu USg.