Trening tenisa stołowego a stosowanie odżywek lub witamin poprawiających wydolność organizmy

Witam. Mam 18 lat i trenuję tenis stołowy 4 godziny dziennie wraz z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi (szybkość, siła,koordynacja). Chodzi o to czy muszę brać jakieś odżywki albo jakieś specjalne witaminy do poprawnego funkcjonowania organizmu lub pić napoje izotoniczne lub coś podobnego ?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

masa ciała, wysokośc ciała?
Jak wyglada trening?
Jak wygląda dieta?
Podstawa to zbilansowana dieta, później można myśleć o suplementacji.
Warto najpierw zadbac o zbilansowane w 100% posiłki okołotreningowe, posiłki regeneracyjne, a później kombinować z suplementami.

pozdrawiam