Trudności z oddychaniem a prawidłowe wyniki badań

Witam, Od 2 miesięcy mam trudności z oddychaniem. Nie mogę złapać głębokiego wdechu. Udałam się do Pani doktor zrobiła mi spirometrie po której stwierdziła ze jest wszystko w porządku . Zrobiłam badanie krwi razem z morfologia wszystko wyszło b. dobrze. Po czym zrobiłam RTG płuc .Wyszło ze płuca są czyste tylko lekko powiększone. Nie wiem co robić. Jeśli chodzi o wysiłek fiz. to nie mam z tym problemu . W czasie nocy śpię b. dobrze nie mam żadnych duszności. Proszę o poradę. Pozdrawiam Gosia

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli wykonane badania nie przybliżyły do postawienia rozpoznania to należy podejrzewać psychogenne podłoże występujących dolegliwości. Warto skonsultować się ze specjalistą psychiatrą.