Trzaski w uszach po zbyt głośnym słuchaniu muzyki

Witam , nareszcie znalazłem stronę gdzie mogę konkretnego lekarza zapyta:)/ mój problem dotyczy ze słuchem/,asłuchałem się bardzo dużo muzyki i teraz mam problem codziennie słyszę piski i szmu ,miękkie trzaski jak i czuje pogogorszenie słuchu.Jak proces sięzakończy dostanę paraliżu i będę krzyczał przez moją głupotę ,co według ciebie zostało zniszczone i czy można wszczepić implanta piniowego do wewnątrz mózg? Proszę mnie jakoś pocieszyć bo jestem w załamce dziękuje za odp :

No to pocieszam Cię. Implanty to jeszcze nie dla Ciebie. Po pierwsze, zrezygnuj z głośnej muzyki. Twój narząd słuchu jest po prostu genetycznie słabszy. jeden człeń przejdzie od Moskwy do Berlina w ciężkiej artylerii i nic. Drugi pójdzie raz na strzelnicę lub koncert Metaliki i koniec. Przyślij audiogram to Ci powiem czy to trzeba leczyć i jak leczyć, ale po pierwsze to pożegnaj się z hałasem. Twój słuch w Twoich rękach!.