Trzęsące się ręce i nogi po dopalaczach

Dzień dobry. Wczoraj pierwszy (i ostatni) raz zapaliłem dopalacz. Wziąłem trzy buchy i dosłownie po chwili zaczęły mi się trząść ręce i nogi, a także nie mogłem złapać oddechu. Objawy ustąpiły po kilku godzinach, ale dzisiaj czuję się jakoś tak "inaczej". Jak długo może utrzymać się ten stan? Pozdrawiam.

Około miesiąca. Choć czasem tzw. flash-backi utrzymują się ok. roku. zależy od substancji, dawek, stażu brania, osobniczej wrażliwości itd. na pewno nie warto wracać do tych substancji celem złagodzenia tych objawów. Pozdrawiam, J.L.