Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Trzęsące się ręce i nogi po dopalaczach

Dzień dobry. Wczoraj pierwszy (i ostatni) raz zapaliłem dopalacz. Wziąłem trzy buchy i dosłownie po chwili zaczęły mi się trząść ręce i nogi, a także nie mogłem złapać oddechu. Objawy ustąpiły po kilku godzinach, ale dzisiaj czuję się jakoś tak "inaczej". Jak długo może utrzymać się ten stan? Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Nie wiadomo co jest w dopalaczu i jak długo utrzyma się w organizmie, ale wiadomo, że powoduje uszkodzenie neuroprzekażnictwa w mózgu oraz psychozy, dlatego najlepiej nic nie brać!

0

Około miesiąca. Choć czasem tzw. flash-backi utrzymują się ok. roku. zależy od substancji, dawek, stażu brania, osobniczej wrażliwości itd. na pewno nie warto wracać do tych substancji celem złagodzenia tych objawów. Pozdrawiam, J.L.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy