Twarde zgrubienie po cesarskim cięciu

Witam, mam pytanie 15.10 miałam zrobione cc w dniu wczorajszym byłam u ginekologa, który usunął mi końcówki szwów rozpuszczalnych. Po prawej stronie pod raną i delikatnie na niej zrobiło mi się twarde zgrubienie 3cmx4cm w tym miejscu odczuwam co jakiś czas ukłucia jakby ktoś kuł mnie szpilką. Czy jest to normalne, czy muszę udać się do szpitala?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę sie koniecznie udac sie do lekarza ginekologa lub lepiej na izbę przyjęć, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć,