Twarde zgrubienie pod żuchwą

Witam, od dluzszego czasu pod zuchwa mam gule, guzka. Jest on bardzo duzych rozmiarów. Jest dosyc dlugi i twardy. Przy dotykaniu, ruszaniu szyja czy tez przelykaniu sliny boli. Poza tym, nie odczuwam zadnych innych dolegliwosci. Mam co prawda zepsutego zeba z ktorego czasami leci krew ale znajduje się on po innej stronie. Bardzo proszę o pomoc. Ponieważ czytając opinie na forach przychodza mi same najczarniejsze nowotworowe wizję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego celem zbadania zmiany i ewentualnego skierowania do specjalisty. Wskazane na początek moźe tez być USG zmiany. Pozdrawiam