Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 7 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Tycie po zmianie w dawkowaniu Euthyroxu

Od kwietnia do października przytyłam 30 kilo. Problemy zaczęły się po zmianie dawki euthyroxu na większą. Nie zmieniłam trybu życia i odżywiania. Od ostatniej wizyty u lekarki (2,5 tygodnia temu) przytyłam 8 kilo. Dodatkowo prolaktyna u mnie wynosi 700. Z dodatkowych objawów to ciągły tępy ból głowy , kłujący ból w jajnikach, bezsenność, drętwienie kończyn i ból kości w rękach.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Czy mniejsza potrzeba snu jest normalną częścią procesu starzenia?

Czy jeśli mniej śpię, to oznacza, że się starzeję? Ile śpią osoby młode, a ile te podeszłym wieku? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.

Przybranie na wadze 30 kg w ciągu 6 miesięcy to stanowczo za dużo. Niepokojące są także Pani objawy somatyczne. Proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, który zalecił Pani przyjmowanie leku.

Życzę zdrowia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Psycholog, psychoterapeutka, coach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy