Tycie pomimo diety u 26-latki

witam mam 26lat 172 wzrostu waze 98kg 5 lat temu wazylam 72.mimo diety wciaz tyje jesli zjem mniej boli mnie glowa jest mi nie dobrze i chce mi sie wymiotowac.jesli zjem wiecej,duzo wiecej-dolegliwosci ustepuja ale tyje.CO ROBIC?

Proszę zgłosić się po pierwsze do lekarza POZ, który zleci podstawowe badania i dopiero na tej podstawie będzie można stwierdzić co się dzieje i co robić.
Jeżeli badania fizykalne nie przyniosą odpowiedzi na pytanie jakie jest źródło Pani problemu, wtedy proponuję udać się na konsultację psychologiczną, gdyż trudności te mogą mieć podłoże psychologiczne. Plan działania jest taki, aby najpierw sprawdzić część somatyczną (morfologia, badania hormonalne itd), a jeżeli nie będzie informacji co się dzieje i jakie leczenie podjąć - wtedy należy sprawdzić część psychiczną i w razie potrzeby podjąć terapię. Pozdrawiam.