Uciążliwa kolka u 6-tygodniowego niemowlaka

witam.Mam 6 tyg córke.Od kilku tygodni ma kolke.Podaje jej infacol i gripe water.Od tyg płacze podczas karmienia i po karmieniu.Jest niespokojna po karmieniu.Ma silne kolki,pręży się i wygina.Po karmieniu placze w pozycji pionowej do odbicia.Jak dotykam brzuszka również płacze.Jest napiety.Dwa dni temu zaczęła odkasłiwac i kichac.Szczególnie po karmieniu i gdy jest w pozycji na wznak.Wygląda to jakby sie czyms dusiła jak leży na wznak.Karmie ją mlekiem modyfikowanym Aptamil Comfort.

Witam,

Proszę koniecznie skonsultować się z pediatrą. Proponuję także konsultację z fizjoterapeutą, gdyż tego typu objawy mogą wiązać się również z nadmiernym napięciem mięśniowym.

Pozdrawiam