Uciążliwe bóle po lewej stronie krzyża

To tak boli mnie tak juz z pół roku jak nie lepiej po lewej stronie krzyża bylem juz u dwóch ortopedow po kilka razy i stwierdzili ze nic mi nie jest rtg odcinka guzicznego nic nie wykazał ból jest taki od środka niby robic moge wszystko ale np przy mieszaniu gipsu wiertarka będąc schylonym zaczyna bolec także gdy siedzę na czymś twardym w miarę długo moze jakas sugestia co zasugerować lekarzowi zeby cos stwierdził i wysłał na leczenie jestem z śląska

Szanowny Panie,
sugeruję by poświęcił Pan 5minut na dokładne zredagowanie wywiadu lekarskiego i opisu problemu. Proponuję też używanie znaków interpunkcyjnych.