Uciążliwy sen niemowlęcia przy piersi

witam moim problemem jest to iż moja 4 mięsieczna córcia usypia i śpi tylko przy piersi gdy tylko staram się od niej odejść ona się budzi .wiec albo przy niej zostaje i śpi nawet 2 godziny albo po spaniu .nie wiem jak oduczyć ja spania ze mną oraz z piersią/proszę o poradę bo to naprawdę uciążliwe się stalo

proszę dobrać jej jakiś smoczek i pomimo początkowego płaczu postarać się uśpić w wózku lub początkowo w leżaczku ( proszę spróbować ciasno zawinąć w kocyk żeby dziecko myślało że jest trzymana przez mamę, możliwe że potrzebuje silniejszego dociśnięcia takiego jakie ma podczas trzymania na rękach.

Witam,
Dzieci w tym wieku potrzebują bliskości rodzica. Maluszki nie posiadają jeszcze samoregulacji i bliska osoba pomaga wyciszyć się, uspokoić i zasnąć. Zachęcam do zrobienia przerwy, nawet kilkuminutowej, pomiędzy karmieniem a położeniem maluszka prosto do łóżka. Można nakarmić dziecko, a następnie ukołysać do snu. Wieczorne rytuały (kąpiel, masaż, książeczka) rownież pomogą dać dziecku czas, aby wyciszyć się po długim dniu i przygotować do snu.

Pozdrawiam.