Ucisk, kołatanie serca i nagły szum w głowie

Witam, od kilku dni odczuwam dziwny ucisk, kołatanie serca i nagły szum w głowie. Oczy zachodzą mi mgłą, w głowie się kręci i czuję jakbym miała zemdleć. Ból rozsadza mi skronie i utrzymuje się tak przez dłuższy czas. Choruję na wadę wrodzoną (rozdzielona zastawka mitralna, ubytek przegrody międzyprzedsionkowej, nieprawidłowy spływ żyły płucnej). Co może być przyczyną?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem pojawienia się zaburzeń rytmu serca lub dekompensacji wrodzonej wady serca. Proszę zgłosić się do lekarza, optymalnie kardiologa który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.