Ucisk w klatce piersiowej wiele lat po zażyciu LSD i spożywaniu alkoholu

Prosze mi pomóc. Zjadłem LSD jak miałem 18 lat i zaczałem pic alkohol aby pomóc w tych złych doznaniach po LSD. Teraz to juz nie pomaga. trwa to około 12 lat. Czuje przerazające uczucie w klatce piersiowej i nie ma mi kto pomóc. Nie jestem w stanie sie nawet jechac ubezpieczyc żeby iść do lekarza. Moja głowa jest normalna ale czuje przrrazające uczucie między szyja a spolotem które dobrawadza mnie do tego że bije sie po głowie. Prosze o pomoc. jestem poprostu jak w matni.

Witam,

pisze Pan, że trudno Panu wyjść z domu nawet, by się zarejestrować, ale sądzę, ze niezbędna jest wizyta u specjalisty - psychologa, psychoterapeuty lub lekarza psychiatry. Stan podwyższonego niepokoju trwa zbyt długo i pewnie trudno Panu bez specjalistycznej pomocy będzie poradzić sobie z lękiem. Dalsze zamykanie się w domu i odwlekanie podjęcia leczenia może pogłębić problem. Zachęcam do mobilizacji,

pozdrawiam serdecznie