Uczucie ciągłego zimna i szybkie schudnięcie

Witam! Mam problem z utrzymaniem ciepłoty ciala. Kiedy inni chodzą w bluzach ja marzne w dwóch warstwach polaru.Ciśnienie mam w porządku, zbadałam tarczyce- TSH w normie jedyna możliwość to szybkie schudniecie, zgubiłam 10 kg, a na dodatek ścielam wlosy. Ostatnio wyliczyłam sobie ppm cmp i okazało się, ze jadłam mniej niż powinnam (kcal/dzien). Teraz zaczynam naprawiać błędy , ale chciałam się dowiedzieć ile czasu będę musiała czekać na efekty i co mogę jeszcze zrobić by w końcu było mi ciepł

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego , po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.