Uczucie ciała obcego w odbycie

Mam też inny problem który się pojawił od kilku dni czuję jakym coś miał w odbycie zakupiłem maść posterisan H z aplikatorem do odbytniczym robię jak pisze w ulotce. Kiedy wkładam aplikator to on lekko chaczy o ściankę strony prawej jakby tam była ścianka wypukła lekko w kale nie stwierdzono krwi i kiedyś miałem ropień na zewnątrz przy ujściu odbytu ale został wyleczony do samych korzeni że tak powiem. Czasem żeby się załatwić muszą zakaszleć coś jakby zrażało mi wyjście kału proszę o porade ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić konkretną diagnozę. Pana objawy mogą być bowiem wynikiem hemoroidów, ropnia jak i wielu innych patologii w obrębie końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Sugeruję bezpośrednią wizytę u lekarza.