Uczucie flashbacku

mialam 2xflashback sexu z ex,on byl przemocowy,pamietam rzeczy dobre i zle,czasem nie 100%ten z ktorego mialam flash.przez mgle bez emocji jako cos ok.wiec flash.to byl SZOK,strach,fala goraca,placz,niesamowita ale okropna podroz w czasie+wszystkie zle uczucia ktorych nie pamietalam,realne,trwalo pare sek,pozniej sie balam w szoku,powinnam zgadywac ze cos bylo wbrew mi/trauma skoro mialam flashb,prawdopodobne ze mozg to ubzdural?Tak opisuja flashb?powinnam sobie przypominac?chce ale sie boje

jest to temat na indywidualna psychoterapie.trudno radzic coc na portalu w tym temacie.powodzenia.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza