Jaką chorobę mogą wskazywać moje objawy?

witam.mam pytanie,mimo że lekarka jedna ani druga nie stwierdzila schizofreni prostej u mnie ale jak nie muszę to nie wychodzę z domu,nie lubię tłumu od lat,ciężko mi w dużych skupiskach ludzi,jak z kim się spotkam to tak na chłodno i ze sztucznym uśmiechem,mam mało znajomych,bardzo rzadko z koleżanką wychodze ale gadam jej o moich problemach,ona twierdzi że mam urojenia bo sprawdzam czy mnie ktoś podsłuchuje śledzi itd,nie spędzam święta i wogule w domu,nie wychodzę z pokoju chyba że coś przegryżć czy do WC,od dawna jak szłam np do pracy to z trudem się myłam od dawna nie dbam o higienę chyba że cokolwiek się ogsrne jak muszę ez młodą gdizes iść czy do lekarza ze sobą.Nje wiedziałam że coś takiego istnieje,jak koleżanka przesłała mi screena to zetknęłam.Czy wszystkie objawy muszą być przy schizofreni prostej?mam też tak że od 18 lat dołki i zawieszenia,próby samobojcze nieudane od niedawna powróciły jak i okaleczenia.robie jak muszę coś ja robot,zajmuje mi to dłuższy czas.Mam stwierdzone zaburzenia osobowości (mowila że ogólne) ale będę mieć test w lipcu ponownie, okresowe zaburzenia depresyjne f33, epizod depresyjny f32, reakcje sytuacyjne,zaburzenia emocjonalne oraz depresyjne f92 oraz zaburzenia psychosomatyczne f45.W szpitalu psychiatrycznym nie byłam nigdy,mam nadzieję że tego nie mam ale chciałam się zapytać.dodam że mam od dłuższego czasu tak że mówię cicho czy to przez tefon czy z kimś,obawiam się że ktoś mnie śledzi, podsłuchuje itp.ale nikt nie stwierdzil urojeń.Nie chciałabym mieć tego typu schizofreni lub mieszanej nieokreślonej.Mam też tak że Chile zawieszenia i niby ok ale nieraz chwilą i jest dół,reaguje emocjonalnie na pewne sytuacje krzykiem.

Szanowna Pani,

Ciężko jest postawić diagnozę na podstawie opisu w internecie. Zalecam wizytę u lekarza psyciatry, który mogłby pomóc.

Pozdrawiam