Uczucie kwaśności w ustach a stosowanie Doxepinu

31lat, kobieta, 173 cm, waga 60kg a mój brzuch wyglada jak bym była w 5 tym mc ciąży, a na pewno nie jestem. Jem nie za wiele, wiec to na pewno nie to. Od 3cm biore doxepin teva 10mg. Może to mieć jakiś związek? Często czuje kwas w ustach.

Aleksander Ropielewski

Jest mało prawdopodobne aby doxepin dawał takie skutki uboczne. Przyczyny należy poszukiwać gdzie indziej. Błędy żywieniowe lub schorzenia układu pokarmowego.