Uczucie poruszania się czegoś w odbycie

Witam. Czy uczucie poruszania się czegoś w odbycie, w tym samym miejscu za każdym razem, po wypróżnieniu się podczas "wciągnięcia" odbytu (nie wiem jak to nazwać inaczej - mogę porównać to do wciągnięcia brzucha, ale w tym przypadku wciągam odbyt jakby do siebie) może świadczyć o czymś groźnym? Od razu piszę, że to na pewno nie owsiki. Krwi również nie ma (chyba, że naprawdę mini minimalna ilość, ale to chyba tylko i wyłącznie przez zbytnie tarcie papierem). Proszę o odpowiedź.

Piotr Pilarski

Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego. On zbada przez odbyt i zleci odpowiednie badania.

Pozdrawiam.